select parentid from kategorie where id = '0'
Access denied for user 'czupryna'@'localhost' (using password: YES)
select * from kategorie where parentid = '' and aktywne='Tak' order by kolejnosc
Access denied for user 'czupryna'@'localhost' (using password: YES)
CZUPRYNA Car Design
spacer tuning
tuning czupryna car design
center tuning strona główna o firmie galeria twój koszyk
spacer tuning
menu center-tuning
czupryna car design
czupryna car design
 
auto tuning

Witamy


Witamy w sklepie internetowym Czupryna Car Design Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą W razie jakichkolwiek pytań lub wątpliwości prosimy o kontakt.
Regulamin

Forma i koszt dostawy:


1. Zamówienia w sklepie internetowym można składać na stronie internetowej: lub listem e-mail na adres:sklep@czupryna.pl lub telefonicznie pod numerem +48 34 3681052.

2. Warunkiem realizacji złożonego zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza zamówienia, w szczególności podanie numeru telefonu oraz adresu e-mail umożliwiających potwierdzenie zamówienia.

3. Zamówienia potwierdzane są telefonicznie lub e-mailem w ciągu 48 godzin roboczych od momentu otrzymania zamówienia. Brak potwierdzenia zamówienia oznacza, że nie zostanie ono zrealizowane.

4. Jeśli uzyskanie potwierdzenia zamówienia nie będzie możliwe w ciągu 2 dni roboczych, zamówienie zostanie anulowane.

5. Termin realizacji zamówienia wynosi do 14 dni roboczych.

6. Towar dostarczany jest na koszt zamawiającego, firmą kurierska lub poprzez Pocztę Polską.

7. Zamówień o wartości powyżej 1.000 PLN dostarczamy Gratis!!!

8. Sposób dostarczenia towaru wybiera zamawiający.

9. Zamawiający rozlicza się za zamówiony towar i koszty przesyłki przy jego odbiorze, dokonując tego bezpośrednio u doręczyciela pocztowego , lub poprzez przedpłatę dokonaną przelewem bankowym.

10. Wszystkie cenny w sklepie są cenami brutto. Ceny nie uwzględniają kosztów dostawy. W celu wystawienia odpowiedniej faktury za zakupy w naszym sklepie proszę o wcześniejszy kontakt +48 34 3681052

11. Zamówienie zostaje skierowane do realizacji w momencie pojawienia się wpłaty na rachunku i otrzymania potwierdzenia wpłaty na rachunek bankowy

Forma płatności


Sklep internetowy Czupryna Car Design akceptuje następujące formy płatności:

- pobraniem przy dostawie towaru
- przedpłata na rachunek bankowy

W przypadku dokonywania przedpłaty za zamówienie internetowe, należności należy uregulować przelewem bankowym na rachunek. Na bankowym poleceniu przelewu (lub blankiecie pocztowym) należy podać numer zamówienia internetowego. Po dokonaniu wpłaty należy przesłać faksem lub e-mailem potwierdzenie wpłaty (kopii polecenia przelewu lub blankietu pocztowego). Numer faksu: +48 34 368 10 52 Faktury VAT na firmę wystawiamy po dostarczeniu danych do faktury, a następnie wysyłamy oryginał pocztą. Bez spełnienia tych warunków wystawiamy fakturę imienną. Koszt zwrotu dokumentów ponosi klient . Nasz numer faksu (034) 368-10-52

Zasady reklamacji:


1. Zawartość przesyłki należy niezwłocznie sprawdzić po jej otrzymaniu.

2. Ewentualne niezgodności lub usterki należy zgłosić natychmiast po otrzymaniu przesyłki.

3. Reklamacje nie zgłoszone zaraz po otrzymaniu przesyłki nie będą uwzględniane.

4. Jeżeli produkt nie pasuje do samochodu - zły dobór elementu - reklamację należy zgłosić najpóźniej w ciągu 7 dni od daty otrzymania przesyłki.

5. Reklamacje prosimy składać pod numerem faksu (034) 368-10-52

6. Towar odsyła Klient.

7. Reklamowany produkt musi być zwrócony w oryginalnym opakowaniu wraz z załączonym oryginałem pisemnej reklamacji i nie może nosić śladów używania.

8. Elementy uszkodzone w czasie montażu nie podlegają reklamacji

9. Reklamowany towar Klient zwraca na własny koszt - chyba, że z winy producenta nastąpiła pomyłka przy pakowaniu elementów.

10. Rozpatrywanie reklamacji trwa do 14 dni - chyba, że wymagana jest dodatkowa ekspertyza.

Zwroty


W szczególnych przypadkach towar, który nie nosi znamion używania, można w ciągu 10 dni zwrócić sprzedawcy. Towar nie może być uszkodzony, lub używany. Powinien być również kompletny i oryginalnie zapakowany. Wówczas nastąpi zwrot kwoty odpowiadającej wartości produktu. Pieniądze zostaną przekazane przekazem pocztowym lub przelewem na wskazany rachunek bankowy. Koszt dostawy nie podlega zwrotowi, a ponadto przesyłkę trzeba odesłać na własny koszt.

Pozostałe warunki zakupu


Firma zastrzega sobie prawo do wycofania poszczególnych asortymentów z oferty oraz do ewentualnej zmiany cen oferowanych produktów.
W przypadku płatności przelewem prosimy o wcześniejsze upewnienie się czy zamawiany towar znajduje się nadal w ofercie.
W przypadku pojawienia się problemów ze złożeniem zamówienia przez system, prosimy o składanie zamówień telefonicznie lub e-mailem. Złożenie zamówienia w sklepie internetowym oznacza zaakceptowanie postanowień tego regulaminu.

Marki i Znaki zastrzeżone


Wszystkie wykorzystane tutaj nazwy firm, produktów i znaki towarowe należą do ich prawnych właścicieli i podlegają ochronie prawnej. Ich wykorzystanie ma charakter informacyjny i nie stanowi naruszenia prawa. Opisy zamieszczone w naszym sklepie mają charakter wyłącznie informacyjny. Korzystanie z materiałów zamieszczonych w sklepie oraz ich kopiowanie dla celów komercyjnych zastrzeżone formą prawną.

Polityka prywatności


Dane podawane podczas rejestracji klienta są przetwarzane wyłącznie dla potrzeb realizacji zamówienia, zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. Nr 101 poz. 926 z 2002 r. - tekst jednolity) i nie będą udostępniane innym podmiotom.auto tuning

Nie możesz znaleźć produktu ?
Skorzystaj z wyszukiwarki !
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zajestruj się.
Login
Hasło

CZUPRYNA Car Design
stopka tuning