select parentid from kategorie where id = '0'
Access denied for user 'czupryna'@'localhost' (using password: YES)
select * from kategorie where parentid = '' and aktywne='Tak' order by kolejnosc
Access denied for user 'czupryna'@'localhost' (using password: YES)
CZUPRYNA Car Design
spacer tuning
tuning czupryna car design
center tuning strona główna o firmie galeria twój koszyk
spacer tuning
menu center-tuning
czupryna car design
czupryna car design
 
auto tuning

Siatka cięto-ciągniona to nic innego jak ponacinana, rozciągnięta blacha, wyrób metalowy o rombowatym oczku stanowiący jednolita całość. Produkuje się ją ze zwojów blacy lub w przypadku materiałów mniej popularnych z arkuszy przy użyciu automatów do siatki cięto ciągnionej. Wymiary oczek podawane są zgodnie z rysunkiem .

Siatka Siatka
A=szerokość
B=długość
C=wysokość mostka
D= grubość siatki (grubość mostka)
E=długość arkusza
F=szerokość arkusza

Procesowi temu poddaje się różne surowce głownie stal i aluminium jak również, miedź, mosiądz, stal nierdzewną i inne materiały plastyczne. Najczęściej jest to aluminium, stal czarna, stal nierdzewna. Siatki c-c to popularny materiał w przemyśle maszynowym, chłodnictwie, do produkcji filtrów, sit, w budownictwie czy w motoryzacji. Służyć może jako siatka zbrojeniowa, do produkcji osłon przy stanowiskach pracy, do produkcji balustrad balkonowych, podestów, w przemyśle motoryzacyjnym jako wypełnienie wlotów powietrza, osłony chłodnic, do produkcji mebli ogrodowych, ogrodzeń itd.

Nasze siatki cięto-ciągnione pokrywa się różnego rodzaju powłokami ochronno dekoracyjnymi. Ze względów estetycznych siatkę można ocynkować, anodować czy pomalować proszkowo w zależności od potrzeb i wymagań klienta.
Nasza oferta przedstawia wiele produktów standardowych , wykonujemy również siatki na zamówienie spełniające tym samym oczekiwania klienta.

auto tuning

Nie możesz znaleźć produktu ?
Skorzystaj z wyszukiwarki !
Jeśli nie posiadasz jeszcze konta zajestruj się.
Login
Hasło

CZUPRYNA Car Design
stopka tuning